Eskişehir cephe giydirme

Cam Cephe

Eskişehir cephe giydirme konusunda alanında uzman ekibi ile başarılı işlere imza atan Esvera Cam, şık, zarif ve modern bina tasarımlarının önemli tamamlayıcısı olan cam cephe kaplama uygulamalrını gerçekleştirmektedir. Dışarıdan bakıldığında diğer malzemeler görünmeden yalnızca camdan oluşuyormuş hissi veren cam cepheler, istenilen renkte camda yapılabilir.   Esvera Cam olarak tecrübemiz ve disiplinli çalışma.

Devamı

Kompozit Cephe

Eskişehir kompozit kaplama sistemi ile cephe giydirme, uzun yıllar kullanım ömrüne sahip şık ve modern mekanlar yaratmanızı sağlayacak, hafif, darbelere, dış etkenlere karşı dayanıklı olması gibi pozitif özellikleriyle Esvera Cam tarafından uygulanmaktadır.   Eskişehir cephe giydirme denince akla ilk gelen yöntemlerden biri olan Kompozit cephe giydirme, bakımı kolayca yapılabilen, temizliği de aynı şekilde kolay olan ve geniş renk.

Devamı

Silikon Cephe

Eskişehir cephe giydirme sektörünün en çok tercih edilen yöntemlerinden biri olan Silikon cephe kaplama, binaarınıza hem katma değer sağlayacak hem de şık bir yapıya sahip olmanızı olanak sağlayacak bir cephe giydirme sistemidir.  Cam ve alüminyumun birlikte kullanıldığı silikon cephe kaplama, dışarıdan bakıldığında tamamen camla kaplı bir binaya bakıyormuşsunuz hissi yaratır.   İstenilen camlara dışarıdan.

Devamı